Wykonujemy projekty indywidualne

Nasi projektanci nie boją się żadnych wyzwań! Projektujemy w oprogramowaniu SOLIDWORKS, dzięki temu możemy udostępniać naszym klientom pliki wektorowe oraz pliki 3D – zapisane w rozszerzeniach umożliwiających im użycie naszych produktów w projektach i wizualizacjach. Współpracujemy ściśle z wytwórnią, na bieżąco doglądamy procesu produkcji, dzięki czemu nasze produkty spełniają Wasze oczekiwania.

Jak to wygląda w praktyce?

Jeśli w Twojej głowie lub głowie Twojego klienta pojawił się pomysł na fajny produkt i chcesz go zrealizować – napisz do nas e-mail (bok@viridipolska.pl). W wiadomości możesz dołączyć szkic lub zdjęcie, jeśli któryś produkt Cię zainspirował lub jest podobny do Twojego. Ustal materiał, z jakiego stworzymy produkt – stal, stal nierdzewna, aluminium, corten.

Co potem?

W ciągu kilku dni wyślemy Ci gotowe rysunki produktu (jeśli wycena nie jest robiona na podstawie Twoich), wraz z jego wagą i ceną. Czekamy na Twoją akceptację lub uwagi do poprawek. Po akceptacji przechodzimy do produkcji.

Na końcu…

3… 2… 1… produkt gotowy! Przywozimy do Ciebie lub czekamy na Twój odbiór. I… cieszymy się tym, że Ty się cieszysz, bo masz swój wymarzony produkt! Jesteśmy zadowoleni i zmotywowani do dalszej pracy!